Kërko

RESTORANT VARKA DE-AN DURRES

RESTORANT NE CURRILA • RESTORANT VARKA DE-AN DURRES Adresa: Rruga Currila, Perballe Universiteti Aleksander Moisiu, Durres

Restorant Varka DE-AN ofron gatime tradicionale dhe mesdhetare me produkte te fresketa te detit, servirur ne ambjente komode dhe sherbim korrekt te stafit. Pergatisim dhe servirim cdo gje bio, gatuar  keto me mjeshtri nga shefat e kuzhines.

Fale poziconimit buze detit, me puhizën e kendshme qe vjen gjate muajve te ngrohte ne verande, duhet shume pak per t’u kenaqur e shplodhur ne kete restorant. Gatimi i shkelqyer i peshkut dhe frutave te detit  si dhe panorama e detit, jane elementet kryesore qe e bejne kete restorant një nga me te pelqyerit në qytet.

Mund te rezervoni per te kaluar momente relaksuese me miqte apo te dashurit tuaj, nen ajrin e fresket kombinuar me pamje nga deti. Ju Mirepresim!

Per Rezervime na Kontaktoni!

Tel: +355 69 990 1818

RESTORANT NE CURRILA • RESTORANT VARKA DE-AN DURRES

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL