Kërko

BEAUTY CENTER LINDA – BCL STORES

BEAUTY CENTER LINDA – SALLON BUKURIE & FUSTANE NUSERIE   Adresa 1: Pranë Institutit të lartë Bujqësor, Kati i 2-të – Tirane 

Adresa 2: Shëtitorja e Vollgës, brënda pistës Ventus Harbor – Durrës

Adresa 3: Tek zona e Astirit, përballë karburant Kastratit, Kati i 2-të – Tiranë

FB

INSTA

BCL1

BCL2

BCL3

WEB

Beauty Center Linda – BCL Stores BCL daton që në daten 1 Tetor 2008. Ka filluar me një staf modest por shumë të përkushtuar me drejtimin e Lindës. Me këtë staf modest filloi dhe lindi qendra e parë më e madhe në Shqiperi, ku ofrohen të gjitha shërbimet në: krehje, prerje, trajtime flokësh, maska për fytyren dhe gjithçka tjetër që do e bën një femër të ndihet unike. Gjithashtu është një shkollë profesionale që ofron kurse për vajzat e apasionuara në fushën e parukerisë dhe estetikës. Në sallonin tonë do të gjeni fustane nuserie të markave më të njohura në treg, gjithashtu edhe fustanet e mbrëmjeve, kostume për djemt si edhe damixhelat për shoqërueset e nuseve. Ndersa vajzat që I besojnë duarve të ekspertëve të sallonit tonë do shohin sesi shëndërrohen në princesha para pasqyrës.

[NPG id=38916]

[su_button url=”https://www.instagram.com/beautycenterlinda” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]SHIKONI TE GJITHA FOTOT[/su_button]

Shërbimet:
 • Prerje Flokesh
 • Krehje Flokësh
 • Difuzor
 • Kaçurrela
 • Lyerje Flokësh
 • Permanent
 • Dekolorim Floku
 • Grim Mbremje & Ditor
 • Thonj Me Tipsa
 • Thonj Pa Tipsa Me Xhel
 • Depilim Kembësh
 • Depilim Bikini
 • Trajtim Fytyre
 • Trajtim Trupi
 • Solar

Misioni i BCL ka qenë i qartë që në hapat e para, që çdo femër të ndihej mbretëreshë dhe e bukur. Projektet kanë qenë të shumta vit pas viti me sfilata dhe prezantime të ndryshme të fustaneve të nuserisë dhe mbrëmjeve.

Prenotoni online një takim pranë Beauty Center Linda dhe përfitoni 10% ulje!

Per me Shume Info Tel: +355693051498

FB

INSTA

BCL1

BCL2

BCL3

WEB

Beauty Center Linda – BCL Stores BCL

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL