BOLT – ELEKTRIKE & HIDRAULIKE DURRES

MATERIALE ELEKTRIKE DURRES • MATERIALE HIDRAULIKE DURRES Adresa: Prane Rotontos Royal Gas, Durres

Bolt Elektrike & Hidraulile ofron Materiale dhe Aksesore Elektrike dhe Hidraulike si dhe Vegla Pune ne Durres.

Ne jemi distributore te markave me te medha ne tregun elektrik si: Vimar, Gewiss, Legrand, Bticino, Etj..!

Jemi edhe distributore te markave me te njohur ne tregun hidraulik si: Toro, Grohe, Pedrollo, Etj..!

[su_custom_gallery source=”media: 26418,26416,26413,26412,26410,26408″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”410″ height=”380″ title=”never”]

[instagram id=”61520″]


Jemi nje nder dyqanet kryesore ne Durres per materialet Elektrike dhe Hidraulike me Cilesore ne treg me markat me te njohura.

Ofrojme shitje me shumice dhe pakice per te gjitha markat me te cilat ne bashkepunojme. Ju Mirepresim


Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +355673898100 / +355673898120

Email: marketing@bolt.al

MATERIALE ELEKTRIKE DURRES • MATERIALE HIDRAULIKE DURRES

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera