BOUTIQUE ABSOLUT – TIRANE

00000000000BOUTIQUE ABSOLUT TIRANE – BUTIK NE TIRANEAdresa: Rruga Ismail Qemali, P.29, Pranë Piceri Era, ish Blloku – Tiranë

Boutique Absolut, që prej vitit 2009 ofron veshjet e markave më të njohura në tregun botëror: Armani , Cavalli Class, Love Moschino, Pal Zileri ,Trussardi, Blumarine, Dolce Gabbana, Cesare Paciotti, Dsquared2 e shumë të tjera.

Ofrojmë çantat më të fundit dhe më trendy në Tiranë, duke filluar me Cavalli Class për vajzat më të rritura e duke vazhduar me Love Moschino-n e dashur për koketat dhe jo vetem, në butik Absolut ka vend për shijet e të gjitha vajzave dhe sigurisht që është vendi që do të shuajë të gjitha “fiksimet”: “hands free”, “backpack” apo “tote”, “shopper bag”, etj. Të gjitha tendencat e stinës ndodhen shumë afër, pikërisht në zonën më të frekuentuar, atë të ish-bllokut.

Sjellim trendet e fundit të modës në Tiranë për meshkuj, që nga modelet sportive e praktike deri tek ato më klasiket, i gjeni të gjitha këtu!

Ju mirëpresim!


Orari i Aktivitetit: E hënë – E shtunë: 09:00-21:00 E diel: 10:00-18:00


[insta-gallery id=”122″]


Veshjet elegante për meshkuj në markat si Pal Zileri & Armani Collezion si dhe markat më sport dhe Trendy si Armani Jeans, Dsqauerd2, Dolce Gabbana, Etj…!

Gjithashtu ofrojmë edhe aksesorë të ndryshëm të modës për femra dhe meshkuj.

Kontakt: +35567402586

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera