CASA MOKADOR 3 – TIRANE

CASA MOKADOR 3 ( BLLOKU ) – LOUNGE BAR TIRANE
Adresa: Rruga Ibrahim Rugova – Bllok, Tirane

Casa Mokador 3, i vendosur ne zonen me te populluar ne Tirane, ne Bllok, ofron ambjente komode per te kaluar momente relaksi me miqte apo familjaret tuaj.

Casa Mokador 3, Lounge & Snack Bar, ju mirepret ne çdo kohe me staf te kualifikuar qe ofron sherbim te shpejte dhe korrekt.


Sherbimet:

  •  Best Coffe & Drinks
  •  Cocktails
  •  Wine
  •  Live Music

Tel: +355 69 976 9140

Casa Mokador 3 Bllok Tirane


 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera