DARIOS BAR – LOUNGE BAR RRUGA FORTUZIT – TIRANE

DARIOS BAR – LOUNGE BAR RRUGA FORTUZIT – TIRANEAdresa: Rruga Fortuzi, 200m poshtë Ministrisë së Drejtësisë – Tiranë

Dario’s Bar mirëpret të gjithë ato që duan të shijojnë një kafe, kokteil, pije freskuese apo lëngje të ndryshme frutash dhe jo vetëm.

Ambjenti i akomoduar më së miri si dhe stafi i kualifikuar ju mundësojnë momente relaksi nën shoqërinë e miqve apo familjarëve tuaj. Ju mirëpresim!Kontakt: +355692033881

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera