DORA E ARTE – STUDIO NAIL DESIGN

DORA E ARTE / STUDIO NAIL DESIGN – TIRANE Adresa: Perbri Ambasades Amerikane, tek Trau, Rruga Stavri Vrinjahu – Qytet Studenti, Tirane

Dora e Arte, Studio Nail Design ofron sherbim estetike ne trajtimin dhe stilimin e thonjve. Eksperienca mbi 20 vjeçare ne treg ben qe te ofrojme sherbim te kualifikuar dhe cilesor. 


Dora e Arte ofron nje sere sherbimesh si:
  • – Trajtim Manikyr
  • – Trajtim Pedikyr
  • – Thonje me Xhel & Akrilik
  • – Vetulla Tattoo Microblading
  • – Lyerje Xhel
  • – Depilim
  • – Solar
  • – Qerpike Extension
  • – Masazh
  • – Nail Academy By Dora e Arte


Nail Academy By Dora e Arte ofron Kurse  Profesionale per stilimin / trajtimin e Thonjve. Kursanti meson dhe praktikon te gjitha teknikat derisa ti pervetesoje ato.

Kurset jane te liçensuara nga Ministria e Arsimit. Ju Mirepresim!


Tel: +35542378356 / +355682441343

Dora e Arte, Studio Nail Design
 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera