FIRMA BAHO – TENDA DIELLI | DYER & DRITARE DURAL PVC

TENDA DIELLI TIRANE • DYER & DRITARE DURAL PVC Adresa: Rruga Sokrat Miho, Astir, Tirane

Ofrojme Tenda Dielli te teknologjise se larte, te motorrizuara dhe te telekomanduara si dhe Tenda Pregola. Ofrojme Tenda Automatike me ndricim per Bar, Restorant, Vila apo Tarraca si dhe te gjithe llojet e tjera te tendave.

Gjithashtu ofrojme Punime: Dyer & Dritare Dural Pvc, Kangjella, Fasada Xhami, Etj..! Punime cilesore dhe shume rezistente, kundrejt nje kostoje teper ekonomike.

Hartimi, projektimi dhe instalimi ofrohen nga stafi ynë me korrektësi , cilësi të lartë dhe garanci profesionale.

Operojme ne treg me nje shumellojshmeri dizajnesh dhe ngjyrash duke ofruar kosto te ulet per klientet dhe cilesi te larte te produkteve. Ofrojme korrektesi, garanci, cilesi dhe seriozitet ne pune.


Na Kontaktoni!

Tel: +355 69 206 8553

TENDA DIELLI TIRANE • DYER & DRITARE DURAL PVC

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutemi kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nese jeni Menaxheri i këtij biznesi dhe dëshironi të ri-abonoheni, na kontaktoni.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera