Kërko

CAFFÈ MILANO – ALBANIA

FURNITOR KAFEJE PER BAR RESTORANTE • CAFFE MILANO SHQIPERI Adresa: Shkozet, Durres

Caffè Milano eshte Furnitor Kafeje per Bar Restorante ne te gjithe Shqiperine. Kafe cilesore Italiane, e shume preferuar ne Itali dhe ne shume vende te Europes.

Ofrojme shitje me shumice dhe pakice si edhe kontrate arredimi sipas marreveshjes per Bare apo Restorante ne te gjithe Shqiperine.

[NPG id=39613]


Per me Shume Informacion na Kontaktoni! 

Tel: +355 68 208 7788

FURNITOR KAFEJE PER BAR RESTORANTE • CAFFE MILANO SHQIPERI

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL