GOMISTERI TIRANE – GOMISTERI MURATI

GOMISTERI TIRANE – GOMISTERI MURATI Adresa: Rruga Dritan Hoxha, perball karburant Kastratit – Tirane

Gomisteri Murati, duke patur gjithmonë në qendër të vëmendjes përdoruesin e mjetit dhe shërbimin ndaj tij, jemi në gjendje të ofrojmë në çdo kohë markat dhe çmimet më të mira në treg të gomave për makinën tuaj, në të njëjtën kohë me shërbimin më të mirë të mundshëm për çmontimin, montimin, balancimin dhe konvergjencën e mjetit. Gjithashtu ofrojmë Disqe Origjinale.

Gomisteri Murati ofron Goma te markave prestigjoze si:

  • Michelin
  • Pirelli
  • Verdestein

Gjithashtu te markave:

  • Kormoran
  • Tigar
  • Nankank
  • Etj..!

Tek ne do gjeni cilesi dhe çmime te arsyeshme.  


[NPG id=19572]


Me një eksperiencë prej vitit 1998, ne jemi në gjendje për të ofruar në çdo kohë, markat dhe çmimet më të mira në treg, me shërbimin më të mirë të dhe të shpejtë të mundshëm.


Punojme 07:00 – 21:00

Kontakt: +355684092900

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera