Kërko

Horoskopi Ditor 6 Gusht 2023

Dashi. Shqetësimet për paratë, burimet dhe shpenzimet mund t'ju kenë marrë shumë energji. Kthehuni në frekuencën e bollëkut duke bërë atë që ju bën të ndiheni të gëzuar dhe krijues.

Demi. Pamja juaj mund të jetë një burim stresi. Kanalizoni energjinë e shpenzuar duke u shqetësuar rreth asaj se si dukeni për të krijuar një rutinë të kujdesit për veten ose të dashurisë për veten që nderon bukurinë tuaj të brendshme.

Binjakët. Rëndësia që sjell përfundimin dhe mbylljet mund të ndikojë. Përdorni fuqinë e mendjes për të rivendosur veten. Mbështetuni te këta vëllezër ose te një grup i ngushtë miqsh.

Gaforrja. Ju mund ta ndjeni peshën e botës mbi supet tuaja tani. Mblidhni veten duke e kthyer vetëdijen tuaj në atë që është reale – pesë shqisat tuaja, rutina juaj e përditshme apo edhe natyra.

Luani. Ju mund të ndiheni të kërcënuar nga një status quo ose reputacion për të cilin mendoni se është e juaja ta mbani. Kthehuni në trupin tuaj, sintonizoni zërat e njerëzve të tjerë dhe kujtojini vetes se kush jeni në të vërtetë.

Virgjëresha. Nëse tema të ndjeshme të ligjit ose fesë po ju rëndojnë, është koha t'i ktheheni lidhjeve shpirtërore brenda. Tërheqja në vetmi për një qëllim shërues mund të jetë një ide e mirë.

Peshorja. Një çështje serioze mund të mbulohet me emocione të rënda. Kontaktoni miqtë me të njëjtin mendim për lidhje me njerëz që mund t'ju lartësojnë.

Akrepi. Ju mund të ndiheni të rënduar nga ngjyrat tuaja tani. Mos harroni të përqendroheni te vetja, vendosni qëllimin tuaj në jetë, pastaj kur të ktheheni në shitjen e tyre.

Shigjetari. Ndiheni të djegur ose të hutuar se ku qëndroni në lidhje me qëllimin e jetës suaj. Marrja e pushimit për udhëtarët e mundshëm të jetës është tani, ose regjistrimi në një kurs për të cilin jeni vërtet të interesuar.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL