Kërko

HOTEL AURELIS – HOTEL NE KASHAR – TIRANE

HOTEL AURELIS – TIRANEAdresa: Autostrada Tr-Dr, Km.9 – Kashar, Tiranë

Hotel “AURELIS” karakterizon traditen, prestigjin dhe mikpritjen ne nje atmosfere paqesore. Hoteli eshte i pozicionuar ne menyre ideale vetem pak km nga qendra e Tiranes dhe e Durresit.Ofron nje mishele unike te mikpritjes shqipetare dhe te sherbimit miqesor qe e ben hotelin nje zgjedhje frymezuese per biznesin apo per kohen e lire.

Hotel Aurelis perfshihet ne hotelet me restorantin dhe akomodimin luksoz.Hoteli ka nje vendodhje idale dhe me cmime me konkuruese per bizneset dhe aktivitet shplodhes.

Vendodhja e hotelit ben qe ai te jete shume I pershtatshem biznesmenet te cilet udhetojne shpesh,duke qene se hoteli ndodhet vetem 1 km larg aeroportit te Tirane.

Hoteli ka 23 dhoma te cilat jane pershtatur ne menyre qe te jene sa me relaksuese dhe te pershtatshme klientet .

Ne restorantin tone do gjeni kuzhinen tradicionale shqipetare gjithashtu edhe specialitete Mesdhetar.

Bar & Restorant

Ne restorantin tone do gjeni gatimet special tradicionale te Shqiperis, gjithashtu stafi jone eshte i specializuar per kuzhinen Mesdhetare dhe ate Europiane, ne restorantin tone do te gjeni gatimet me te mira te gatuara na kuzhinieret tane, dhe vererat me cilesore te europes!

Dukeqenese restoranti ka nje siperfaqe te konsiderueshme tek ne do gjeni edhe sherbimin me te mire per gezimet familiare si dasmat, fejesat apo ditelindjet!Facilitetet dhe sherbimet e hotelit

  • *Internet Wireless
  • *Roje sigurie
  • *Bar & Restirant
  • *Ashensor , Sherbim ne dhome
  • * Sherbim per pritje dhe dergim ne aeroport
  • * Guide turistike
  • *Banje me dush , Tharese flokesh
  • *Televizor satelitor ,Telefon
  • *Tavoline pune ,Gazete falas ne holl
  • *Parking Sherbim lavanderie

Kontakt: +355694754793 / +355684777306

Email: info@hotelaurelis.com

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL