HOTEL BOKA – TIRANE

HOTEL BOKA TIRANE – HOTEL PRANE QENDRES TIRANE Adresa: Sheshi “Avni Rustemi”, Tirane

[su_button url=”http://bokahotel.al/search” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]BOOK NOW[/su_button]

Mirësevini në hotelin më të ri në Tiranë, me Akuariumin me te madh ne Shqiperi.

Vendosur në Tiranë, vetem 3 minuta nga Sheshi Skënderbej, Hotel Boka ofron pamje të qytetit te Tiranes. Hoteli permban një sallë pritjeje të përbashkët, hotel me 4* yje, ku ofrohen dhoma me ajër të kondicionuar, me WiFi falas dhe secila dhome me një banjo private. Dhomat perfshihen bashke me mengjes.

Pikat më interesante në afërsi të hotelit jane Kulla Sky, Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit, Galeria Kombëtare e Arteve, Etj..! Aeroporti më i afërt është Tirana International Mother Teresa, 18 km nga Hotel Boka. Cmimet e dhomave jane te arsyeshme krahasuar me akomodimin moder te dhomave. Ofrohen dhoma teke, per cifte dhe per gurpe. Ju Mirepresim!Rooms:


⚜️BOKA⚜️ 🐟🐟The Biggest Aquarium Hotel🐠🐠

Per Rezervime Tel: +355 68 257 3798

[su_button url=”http://bokahotel.al/search” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]BOOK NOW[/su_button]

HOTEL BOKA – TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera