HOTEL CITY CENTER – TIRANE

HOTEL CITY CENTER – HOTEL NE QENDER TE TIRANES A+++dresa: Rruga e Barrikadave – Tirane 

Hotel City Center eshte Hoteli me i ri i vendosur prane Qendres se Tiranes. Hoteli ofron dhoma gjumi per cifte dhe per grupe. Ofrohen dhoma me arredim shume komod qe ju mundeson te kaloni nen komoditetin me maksimal te mundshem. Çmimet jane te arsyeshem.

Stafi ju sherben ne menyre shume korrekte si dhe pastertia arrin kulmin. Ju Mirepresim! 


[NPG id=19162]


Hotel City Center ka edhe Bar City Center edhe Garazhd/Parkim per Makinat.


Tel per Pernotime: Tel: +355699834001 / +35545628541

H

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera