HOTEL FABJO • TIRANE

HOTEL TEK RRUGA E DIBRES / HOTEL FABJO TIRANE.  Adresa: Rruga e Dibres, prane Medresese, Tirane

Hotel Fabjo ofron dhoma te akomoduara ne menyre bashkekohore, me pasterti maksimale dhe sherbim korrekt nga stafi. Ne hotelin tone mund te pushoni, te kaloni momente te qeta dhe relaksi. Cdo dhome ne hotel ka banjon e saj private. Cmimet e dhomave jane teper ekonomike dhe konkurruese ne Tirane.

Hoteli ndodhet vetem 3 minuta larg qendres se Tiranes, ku ju mund te vizitoni Tiranen dhe Objekte te tjera kulturore ne Tirane. Prane Hotelit sigurisht ndodhen bare, restorante dhe biznese te tjera. Hoteli ka Wiffi & Parking falas. Ju Mirepresim! 

[NPG id=82604]


Per Rezervime na Kontaktoni!

Tel: +355 69 953 1999

HOTEL TEK RRUGA E DIBRES / HOTEL FABJO TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera