HOTEL NACIONAL • DURRËS

HOTEL NACIONAL • DURRËS

Hotel Nacional Durres është vendi perfekt për të kaluar pushimet verore ne plazhin e Durrësit. I vendosur vetëm pak metra larg bregdetit, me ambjent të mirë akomoduar dhe me dhoma të akomoduara në mënyrë bashkëkohore, ju do të kaloni pushime të këndshme dhe të rehatshme.

Në ambjetet e Hotelit do të gjeni edhe Bar-Restorant. Mund të shijoni kafenë e mëngjesit ose të konsumoni një vakt të shijshëm të gatuar me cilësi, nga menuja e përzgjedhur Shqiptare kombinuar me menunë Mesdhetare. Ju Mirëpresim!

Parking Falas. Wiff-i në çdo dhomë.

Adresa: Shkëmbi i Kavajës, Durrës

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code