Kërko

HOTEL KLOEST – DURRES

HOTEL NE  DURRES | HOTEL KLOEST DURRES Adresa: Rruga At Erazmi, Prane Torres, Durres

[su_button url=”https://www.booking.com/hotel/al/kloest.en-gb.html” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]BOOK NOW[/su_button]

Objekti eshte i ndertuar ne itin 1931 dhe eshte restauruar totalisht ne vitin 2019 per tu kthyer ne nje nga hotelet me prestigjoze te qytetit te Durresit. Hoteli ndodhet 30 metra larg shtepise se Princ Vidit, fare prane shtepise se Fan Nolit si dhe 100 metra larg Torres Veneciane. Hotel Kloest eshte nje vlere e shtuar e qytetit te Durresit.Hoteli Ofron:
  • 4 Suita
  • 4 Dhoma Twin
  • 6 Dhoma Delux
  • 6 Dhoma Standart
  • Bar & Restorant

[NPG id=38189]

[su_button url=”https://www.booking.com/hotel/al/kloest.en-gb.html” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]BOOK NOW[/su_button]

Te gjitha dhomat jane te pajisura me TV, Ajer te Kondicionuar dhe Banjo Private. Ne Hotel ofrohet mengjes cdo dite si dhe Hoteli ofron hekurosje dhe lehtesira per biznes, si fotokopje apo printer.🏨Located in the heart of Durres with beautiful sea and city view!

[su_button url=”https://www.booking.com/hotel/al/kloest.en-gb.html” target=”blank” style=”3d” background=”#2a9e44″ size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”round”]BOOK NOW[/su_button]

HOTEL KLOEST DURRES

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL