HOTEL LLAZARI – HIMARE

HOTEL NE HIMARE • HOTEL LLAZARI HIMARE • ΛΆΖΑΡΟΣ Adresa: Himare, 900 m nga Kisha

Hotel Llazari ofron dhoma te mire akomoduar, te pajisur me ajer te kondicionuar, me ballkon dhe me pamje nga deti.

Gjithashtu dhomat jane te pajisura me kuzhine per gatim, kane dush, dhe banjo private… Hoteli ofron sherbim 24 ore, Parking & Wiffi Free. 

[NPG id=37545]

Hoteli eshte i vendosur vetem 1.3 km larg plazhit me rere ne Himare. Ne Himare gjithashtu mund te vizitoni shume vende turistike atraktive qe ndodhen jo shume larg hotelit dhe qe vizitohen nga shume turiste vendas dhe te huaj. 

Me nje pishine te hapur, Hotel Llazari ofron nje tarrace qe ofron nje pamje panoramike te detit. Ju mund te shijoni pamjen e detit dhe pamjen e pishines nga dritarja ose ballkoni i apartamentit ku pushoni. Ju Mirepresim!


Per Rezervime na Kontaktoni!

Tel: +355 69 238 3406

HOTEL LLAZARI – HIMARE ALBANIA

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera