HOTEL RAMO SARANDA

HOTEL NE SARANDE • HOTEL RAMO SARANDA Adresa: Rruga Jonianet, Sarande

Hotel Ramo Saranda ju fton te kaloni momentet te bukura me familjen, miqte apo te dashurit tuaj.

Hoteli yne eshte i hapur gjate gjithe vitit dhe ofron dhoma per cift dhe dhoma per grupe. Dhomat janë të bollshme, të pastra, me ajer te kondicionuar, televizor, banjo private, wiffi, ballkon me pamje nga deti, etj..!

Restoranti i hotelit, ju ofron nje mjedis mjaft komod dhe elegant, duke ju ofruar nje kuzhine te perzgjedhur, me menu te pasur internacionale edhe menune vendase apo prodhimet e detit gjithmone te fresketa. Natyrisht te gjitha keto te shoqëruara me pijet dhe vererat me te mira te vendit edhe të huaja.

Ne Barin e Hotelit mund te shijoni koktejle pa fund nen tingujt e muzikes se perzgjedhur.

[instagram id=”61232″]

Sherbime te tjera si qendra tregtare, sallonet e bukurise, kembim valutor, etj, ndodhen pak minuta larg hotelit.

Shijoni karakteristikat e hotelit tone shoqëruar me afersine e tij nga plazhi i Sarandes.

Per Rezervime na Kontaktoni!

Tel: +355 68 407 7729

HOTEL NE SARANDE • HOTEL RAMO SARANDA

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera