HOTEL BLUE PARADISE – DURRES

HOTEL BLUE PARADISE DURRES – HOTEL DURRES / SEKTORI RINIA
Adresa: Rruga Vath Turja, Sektori Rinia, Durres

Hotel Blue Paradise Durres ofron dhoma të akomoduara ne menyre moderne, me mjaft bukuri që përmbushin të gjitha nevojat e një çifti në muajin e tyre të mjaltit, një familje me pushime, apo kolegë në shërbim. Dhomat jane te pajisura me Tv, Kondicioner, Banjo Private, Wiffi, Etj..!

Gjithashtu kemi dhoma te pajisura me Kuzhine dhe Frigorifer, per gatim gjate qendrimit ne ambjentet tona. Ofrohet Parking i Bollshem.

[NPG id=30364]

Në hotel do të gjeni të ndërthurura bukur pamjet e hotelit me gjelbërimin e pafund, kënaqësitë e rehatise me hapësirat e shumta që ai ofron dhe ajrin e paster e te fresket.


Blue Paradise, tek ne mund te gjeni nje Relax Shpirteror!!

Per Rezervime Tel: +355684127926 / +355686911426

Hotel Blue Paradise Durres

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL