Kerkohet Edukatore Kopshti

Kopshti Engjet kerkon te punsoj edukatore kopshti ! E interesuara duhet te kete mbaruar shkollen e larte per parashkollor me bachelor dhe te kete punuar mbi 5 vjet ne kopesht ! Paga dhe orari shume te mira!

Adresa: Prane Spitalit Hygeia, Tirane

Nr. Tel: 355694096294

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

Scan the code