Kerkohet Motorrist Pizzerie

Pizza Blue Night kerkon te zgjeroj stafin. Kerkohet motorrist me ose pa eksperience. Me motorrin tuaj ose te kompanise, siguracione + ushqim.
Turni pare: 10:00 – 17:30 Turni dyte 15:00 – 22:30. Dita e diel pushim.
Ofrohen kushte te mira pune dhe paga nga me te mirat ne treg.

Per me shume info kontaktoni ne nr: 0695673723

Adresa: Pallati me shigjeta, Tirane

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera