Kerkojme Punonjes Gipsi

Nardi Gipse kerkon te punesoje Usta dhe Punonjes Ndihmes per: - Punime Gipsi - Sisteme Kapot - Patinime - Lyerje Preferohen me eksperince pune. Ofrohet pagese e mire dhe kushte te mira pune.

Address: Astir, Tirana.

Tel: +355 69 626 7740

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

Scan the code