KLINIKA DENTARE SUPREME – INSTITUT / TIRANE

KLINIKE DENTARE NE INSTITUT | KLINIKA SUPREME TIRANE Adresa: Rruga Princ Vidi, tek 3-shi, Institut, Tirane

“Supreme Dental” eshte nje klinike dentare e perbere nga 2 filiale. Krijuar me 09.02.2015. E organizuar me staf te specializuar, te cilet mbulojne te gjitha procedurat stomatologjike sipas specialiteteve perkatese.

Qellimi yne paresor jane punimet e sakta, cilesore, me pasionin qe na prin, per te zgjidhur problemet qe pacientet kane me shendetin oral.

[NPG id=34812]

Ne kliniken tone do te gjeni ate cfare kerkoni. Zgjedhja eshte e juaja, perkujdesi eshte i yni.

Sherbimet qe ofrohen jane:
  • Profilaksi
  • Terapi
  • Kirurgji
  • Implantologji
  • Ortodonci
  • Pedodonti
  • Proteza Dentare
  • Ura Porcelani
  • Ura Zirkoni
  • Etj


Supreme Dental. Dentist & Dental office 🦷

Rezervo konsulten tende ne nr e telefonit: +355 69 857 6835 Konsulta falas!

Klinika Dentare Supreme – Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera