MEMO DENTAL – TIRANE

KLINIKE & LABORATOR DENTAR NE TIRANE | MEMO DENTAL Adresa: Rruga e Durresit, siper bankes BKT, kati i 3-te, Tirane

Themeluar ne Tirane qe nga viti 2005, Memo Dental ofron shumellojshmeri sherbimesh me cilesi te larte dhe kosto te ulet.

Ofrohen sherbime komplekse dentare dhe te dedikuara sipas rasteve te veçanta. Jo vetem nje klinike, por laborator dentar me pajisje me te sofistikuara dhe moderne ne Shqiperi. Laborator modern për diagnostikimin e problemeve dentare. Ura porcelani dhe zirkoni, skelete metalike dhe elastike, etj..! Laboratori i klinikes eshte nje laborator i standarteve europiane, sepse ai ecen paralel me teknologjine bashkekohore, duke perdorur jo vetem aparatura por edhe materiale dentare, me cilesore te tregut, te firmave dhe kompanive me te njohura ne bote. Laboratori i pare ne Shqiperi qe ka futur punimet e zirkonit.

𝕄𝔼𝕄𝕆 𝔻𝔼ℕ𝕋𝔸𝕃

Sherbime nga një staf i specializuar stomatologësh, nën drejtimin e Dr. Myslym Memo, laborant i shkolluar ne Turqi dhe me nje experience disa vjecare, ku mbi 15 vite experience i ka kryer ne Shqiperi. Me eksperiencen tone shume vjecare, me trajnimet e bera here pas here nga kompanite dhe firmat e njohura te stomatologjise, dhe me nje teknologji bashkekohore, ne ju ofrojme ate qe ju ka munguar: Garanci, Cilesi, Estetike dhe Profesionalizem per te gjitha llojet e diagnozave. Ju Mirepresim!


Misioni Jone, Buzeqeshja Juaj!
📆 Vizitat jane falas.
Per me shume info tel: +35542225647 / +355692066558

MEMO DENTAL & LABORATOR – TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL