KOMPLEKSI DAKU – TIRANE

HOTEL DAKU TIRANE / BAR & RESTORANT Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km.10, Perballe City Park

HOTEL DAKU

Hotel Daku Tirane, një hotel me 4 yje, i vendosur në periferi të Tiranës, ofron mikpritjen dhe rehatinë me një atmosferë relaksuese dhe akomodim perfekt të dhomave luksoze, dhomave çift, teke, 1 + 1 dhe dhoma per grupe.

Çmimet e Dhomave janë ekonomike. Ofrohen paketa oferte per rezervime ne grupe turistike apo biznesi. 

Pozicioni strategjik, 3 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, 10 minuta nga qendra e Tiranës, 13 minuta nga porti i Durrësit dhe 15 minuta nga qendra e Durrësit e bëjnë Hotelin te shumë preferuar nga Turistët dhe jo vetëm. Pranë hotelit gjithashtu janë shumë qendra tregtare si dhe shumë lloje të ndryshme biznesesh.

Hoteli u hap në shtator të vitit 2015 për të shërbyer si një hotel për biznesin, për pushime, për relaks, si dhe për organizim eventesh të ndryshme familjare apo biznesi. Ne sigurohemi që që klienti ynë të marrë gjithmonë një shërbim me 4 yje.

[su_button url=”https://www.hoteldaku.com” target=”blank” style=”3d” wide=”no” center=”yes” radius=”round” icon=”icon: h-square”]PRESS HERE FOR ENGLISH VERSION[/su_button]

[NPG id=26807]


DAKU BAR

Bar Daku, i vendosur në katin e parë të Hotelit Daku është pjesë e lobit mbresëlënës. Bari iu ofron klientëve tanë një atmosferë të ngrohtë, privatësi dhe shumë relaks. Është vendi ideal për t’u takuar me miqtë tuaj, për takime biznesi dhe më shumë.

Arredimi është i kombinuar me një stil modern. Do të gjeni një shërbim cilësor, një bar me menu të pasur, snack bar dhe coctails të veçantë.

[su_button url=”https://www.hoteldaku.com/dining/bar-daku” target=”blank” style=”3d” wide=”no” center=”yes” radius=”round” icon=”icon: glass”]PRESS HERE FOR ENGLISH VERSION[/su_button]

[NPG id=26826]


RESTORANT DAKU

Ofrojmë ambjent të përsosur për të provuar një vakt së bashku me miqtë apo familjarët tuaj dhe jo vetëm.  Restoranti vjen me një menu të plotë me produkte që kombinon Traditën Shqiptare me Kuzhinat Europiane, duke ju ofruar një përvojë gastronomike të paharrueshme. Në Restorant Daku, ju mund të shijoni specialitete të ndryshme të përgatitura nga shefi ynë i kuzhinës bashkë me ekipin e tij të specializuar.  Ushqimi është gjithmonë i përgatitur me produkte të freskëta Shqiptare dhe Mesdhetare.

[su_button url=”https://www.hoteldaku.com/dining/restaurant-daku” target=”blank” style=”3d” wide=”no” center=”yes” radius=”round” icon=”icon: cutlery”]PRESS HERE FOR ENGLISH VERSION[/su_button]

[NPG id=26832]


Qëndroni me ne dhe do të ndiheni si në shtëpinë tuaj! 

Shërbejme 24 Ore! Per Rezervime:

Hotel Daku Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL