KOMPLEKSI LEODORI – SHENGJIN

HOTEL – BAR – RESTORANT LEODORI – SHENGJIN ALBANIAAdresa: Rruga Shëngjin-Kunë, Albania

Hotel Leodori, i vendosur në një ndër zonat më të mira të Shëngjinit ofron për ju shërbim Hotelerie, Restoranti dhe Bar Caffe.

Hoteli: Arredimi i ambjentit në mënyrë moderne, shërbimi korrekt si dhe produktet cilësore do të bejnë që ju të na vizitoni përsëri. Hoteli ka dhoma të kompletuara dhe të arreduara në mënyrë luksoze.

Restoranti: Restoranti shërben ushqime të freskëta me produkte deti të marra nga peshkarexha jonë.

Bar Caffee: Bari ofron edhe oragnizime mbrëmjesh apo festash me muzikë.

Ajri i freskët si dhe qetësia larg zhurmave të makinave ju mundëson relaks dhe momente qetësuse nën shoqërinë e miqve apo familjarëve tuaj.

Per me Shume Info na Kontaktoni!

Kontakt: +355 68 669 7664

.

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera