SEA CLIMA – KONDICIONERE & ASPIRIM

DYQAN KONDICIONERESH TIRANE • SERVIS KONDICIONERESH TIRANE Adresa: Rruga Jordan Misja, Tirane

Sea Clima General ofron Kondicionere te gjithe llojeve. Ofrohen nje shumellojshmeri modelesh dhe markash te njohura kondicioneresh ON/OF, Inverter & Aspirim.

Ofrojme shitje, instalime dhe riparime Kondicioneresh & Sisteme Aspirimi.

Ofrojme servis profesional ne montim kondicioneri apo sistemi aspirimi, me projektim dhe realizim perfekt, duke ju pershtatur cdo lloj ambjenti.


  • ❄Kondiconer & Servis☀️
  • Servis & Shitje
  • Riparim & Servis Kondicioneri
  • Aspirim & Kndicionim Qendror
  • Sisteme
  • Multi Sisteme Air
  • Air Split Chiller
  • Kaldaja
  • Panele Diellor
  • Hidraulike

Ju ofrojme shpejtesi, korrektesi, garanci dhe cmimet me konkuruese ne treg!

OPEROJME NE TE GJITHE SHQIPERINE

Tel: +355682018111

DYQAN KONDICIONERESH TIRANE • SERVIS KONDICIONERESH TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera