DSA KOSTUME & FUSTANE – DURRES

DSA KOSTUME BURRASH & FUSTANE MBREMJESH – DURRES Adresa 1: Rruga Hysen Myshketa, Durres

DSA Kostume Slim Fit ofron Kostume ne shitje dhe me qera per Burra & Femra si dhe Fustane moderne me cmimet me konkurruese ne treg. Ofrojme edhe shitje me shumice per dyqanet e tjera.

Ofrohen Kostume Slim Fit me mbi 100 modele koherente. Jemi ne gatishmeri per porosi me katalog per Staf Hoteli per Meshkuj dhe Femra.

Ofrojme Fustane te llojeve te ndryshme me koleksionet me te fundit. Fustane per mbremje mature, per dasma, per pune te te gjitha llojeve per mosha te ndryshme unike ne stilin e tyre dhe me cmimet me te mira qe mund ti gjeni. Fustanet tona jane unike. Ofrohen Fustane me Qera & Shitje.Kostumet qe ne ofrojme ju bejne te ndiheni te vecante ne eventet tuaja me te rendesishme apo edhe ne pozicionin tuaj ne pune. Kostume per burra te modeleve me te reja nga me uniket ne treg. 

Dritan & Sonila Harizi ju mirpresin ne DSA 🎩👑🎓 Shop ose mund te porosisni online ne DM nga Instagram ose Facebook!

Tel: +355 67 548 8466

DSA KOSTUME BURRASH & FUSTANE MBREMJESH – DURRES

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera