LE PANAME – RESTORANT NE ELBASAN

RESTORANT NE ELBASAN – LE PANAME Adresa: Rruga 28 Nentori, Elbasan Tel: +355 69 894 0031

Restorant Le Paname ofron Guzhinen Tradicionale Franceze dhe Shqiptare ne Elbasan. Te ushqyerit është një nga kënaqësitë më të mëdha që ka njeriu në jetë. Ne ju sigurojmë se në Elbasan ushqimi do tju kthehet në një eksperiencë të këndshme ne restorantin tone.Tek ne gjeni çdo gje me shije te ndryeshme dhe çmime te arsyeshme. Do te gjeni menu te ndryshme te guzhines Franceze dhe sigurisht gatime Shqiptare.

Ofrohen specialitete te mishit te furres, pasticeri me produkte te fresketa, brioshe, etj..!

Kafja ne ambjentet tona sherbehet e shoqeruar me kruasant paradite, ndersa pasdite shoqerohet me briosh. Ofrojme sherbim korrekt dhe te shpejte. Rezervoni!


Oraret e Aktivitetit:

E hene – E Shtune
  • Restoranti: 11:30 – 21:00
  • Bar Kafe: 06:00-23:00
E diel:
  • Restoranti:  (Vetem nese ka Rezervime nga e Hena deri Shtunen ne oren 21.00) 
  • Bar Kafe: 07:00-15:00

Per Rezervime na Kontaktoni: +355698940031

onRestorant ne Elbasan – Le Paname

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera