LE MONDE DES FLEURS DURRES

LE MONDE DES FLEURS DURRES

Kontakt:

Le Monde des Fleurs ofron Lule Natyrale te te gjitha llojeve dhe stineve. Lule te fresketa per buqeta e kompozime, dhurata te personalizuara, lule ne vazo natyrale, asistence teknike, aksesore dhe dergesa ne familje.

Zgjedhim me kujdes lulet dhe bimet nga prodhuesit me te besuar, per te sjelle prane jush produkte te fresketa dhe te shendetshme. Ne u ofrojme klienteve sherbimi te vazhdueshem dhe te perhershem per çdo porosi qe ata bejne tek ne, duke krijuar nje marredhenie besimi reciprok, sherbimi dhe miqesie. Ju Mirepresim!

Adresa: Prane Stacionit te Trenit, Durres

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

sqAL
Scan the code