MAINSTAR – RESTORANT DASMASH PEZE E MADHE

MAINSTAR – RESTORANT DASMASH PEZE E MADHE
Adresa: Qender Peze e Madhe – Tirane

Mainstar eshte vendi perfekt per te realizuar dasmen e enderrave tuaja. Ambjenti i arreduar me se miri, stafi i kualifikuar dhe sherbimi korrekt ben qe te kaloni momente te mrekullueshme dhe dasme apo eventi juaj te mbetet ne memorje. Restorant Dasmash Peze e Madhe

Mainstar ofron ambjent per organizim eventesh, organizime familjare dhe biznesi, ambjent per bar kafe si dhe ushqim bio tradicional per te kaluar nje dreke apo nje darke me miqte tuaj.

Ju Mirepresim!
Restorant Dasmash Peze e Madhe


SALLE DASMASH & EVENTESH

[NPG id=22567]

Restorant Dasmash Peze e Madhe


BAR – RESTORANT

[NPG id=22577]

Restorant Dasmash Peze e Madhe


FOTO GALERI


Pranojme rezervime apo prenotime dasmash ose eventesh te ndryshme!

Tel: +355 68 200 8488

Restorant Dasmash Peze e Madhe

Restorant Dasmash Peze e Madhe Mainstar
Restorant Dasmash Peze e Madhe

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

Scan the code