MAKINA ME QERA ORA – TIRANE

MAKINA ME QERA ORA – TIRANE Adresa: Rruga e Elbasanit, Siper Fakultetit Ekonomik, Tirane

MAKINA ME QERA ORA – TIRANE

Kompania “ORA”

Japim me Qira Makina te gjitha llojeve Ekonomike, Luksi, Makina 6+1 etj.

Makina Automatike ose Manuale. Nafte, Benzine ose Benzin-Gaz.

Operojme me Çmimet me konkuruese duke filluar me 13 Euro dita ne vartesi te Makines dhe diteve te perdorimit.

[su_custom_gallery source=”media: 66413,66409,66417,66414,66418,66408,66406,66416,66415,66411,66412,66407,66410″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”410″ height=”310″ title=”never”]

[instagram id=”66420″]


Per me Shune Info na Kontaktoni!

Tel: +355686286775 / +355699900232

MAKINA ME QERA ORA – TIRANE

MAKINA ME QERA ORA – TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera