MAKINA ME QERA ” KILOMETRI 0 ” – TIRANE

MAKINA ME QERA NE TIRANE | KILOMETRI 0 Adresa: Rruga e Durresit, Pallati 174 prane Kafe Flora, Tirane

Kilometri 0 ofron Makina me Qera duke filluar nga 15 Euro dita. Ofrohen makina te modeleve te ndryshme, ne gjende komode dhe te garantuara per udhetimin e klienteve tane.

Tashme perpos makines tuaj komode qe do te zgjidhni, ofrojme edhe sherbimin e transportit, 24 ore. Udhetimet ne oret e vona nuk jane me problem per ju.

Çmimet me te mira ne treg, nga 15€ deri ne 100€.


Per me Shume Info na Kontaktoni!

Tel: +355 68 207 7746

Kilometri 0 – Makina me Qera Tirane

 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera