MAT STAR ALBANIA – DYQAN KEPUCESH

MAT STAR ALBANIA – DYQAN KEPUCESH ME SHUMICE & PAKICE Adresa: Rruga Ferit Xhajko Nr.128, Perballe Konvikteve te Mjekesise, Poshte Bankes Noa – Tirane
Firma “MAT * STAR” eshte nje nga firmat me te medha dhe serioze ne tregun Shqiptar, per tregtimin e kepuceve. Ajo ushtron aktivitetin e saj qe prej vitit 2000, duke ju ofruar konsumatorit cilesi, garanci dhe komoditet ne produktet e saj.
Ajo ka eksluzivitetin per importimin dhe tregtimin e ketyre artikujve, ne Shqiperi: Tirane, Shkoder, Lezhe, Durres, Kavaje, Lushnje, Fier, Elbasan ,Pogradec etj, nga firma “Mat-Star” me qender ne Bullgari.


Mat Star R eshte nje kompani, e regjistruar ne me shume se 10 vende – Turqia, Greqia, Maqedonia, Serbia, Franca, Shqiperia, Gjermania, Jugosllavia, Hungaria, Italia dhe Rumania.
Mallrat qe tregtojme jane te shume llojshme dhe per te gjitha moshat, duke filluar nga kepuce, atlete, cizme, shapka etj , per femije, gra dhe burra.
Ne perdorim pushtetin e teknologjise se fabrikave, te cilat perdoren nga kompanite me te njohura perendimore. Ne punojne me nje ekip te larte profesionistesh te kualifikuar – dizenjusish, te cilet jane ne kerkim te komfortit tuaj dhe cilesise se ofruar nga produktet tona.

Ne jemi largpames – mendjemprehte dhe besnike ndaj klienteve tane, dhe jemi duke pare sesi ne te ardhmen te mbeshtetemi ne aspiraten tone per besim, me cilesi te larte dhe cdo here me nje dizajn dhe stil bashkekohor ne raport me çmimin e produkteve.

[NPG id=18304]

Shumice-Pakice

  • Shumice & Pakice 
  • Ofrojme dergesa neper te gjitha rrethet (48h)
  • Posta Falas
  • Pagesa ne Dorezim

Tel: +355 67 202 4931

F

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera