MOBILERI BERTI – KAVAJE

MOBILERI BERTI KAVAJE – MOBILERI NE KAVAJE – Adresa: Autostrada Kavaje-Rrogozhine, Km.1

Lereni Mobileri Berti te mobiloje ambjentin tuaj per nje komoditet qe iu pershtatet 100 % kerkesave dhe shijeve te çdo personi per nje jete te kendshme.Ofrojme mobilje klasike dhe moderne:

  • – Kende
  • – Kolltuqe
  • – Minibare
  • – Kredenca
  • – Kuzhina
  • – Tavolina
  • – Karrike
  • – Dhoma gjumi per te rritur dhe femije
  • – Etj..!

Cilesia dhe Garancia eshte suksesi jone. Ju mirepresim!


JETO I LUMTUR DHE REHATSHEM!

Tel: +355 68 405 4783

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera