MOBILERI MIRI – TIRANE

MOBILERI MIRI – TIRANE
A+++dresa: Tiranë

Kontakt: +355 69 262 2790


Mobileri Miri ofron projektim dhe arredim me standarte bashkëkohore.

Është gjithmonë pranë jush me cilësi, korrektësi dhe çmime të kënaqshme për të gjithë.

Mobileri Miri ofron mobilje me porosi sipas të gjithave kërkesave të klientëve. Realizon projektimin, prodhimin e më pas montimin e tyre.

Gama e gjërë e produkteve dhe krijimi i moduleve të pafundme i mundëson klienteve të përmbushin çdo nevojë dhe nga ana tjeter bën të mundur personalizimin sipas shijeve të tyre.

Na kontaktoni!


FOTO GALERI

A post shared by inAlbania.al (@inalbania.al) on


Ofrohet një gamë të gjërë produktesh si:

 • Tavolina
 • Dhoma gjumi
 • Dhoma per femije
 • Kuzhina
 • Etazhere
 • Biblioteka Zyra
 • Tavolina mesi
 • Portmonto
 • Mobilje tualeti
 • Rafte per bibloteka
 • Tavoline ngrenie me karrige
 • Mobilje per zyra
 • Krevate dopio
 • Krevate tek per femije
 • Kuzhina gatimi
 • Tavolina pune
 • Raft per zyra
 • Punime të ndryshme dekoruese
 • Banak recepsioni
 • Punime druri dekorative
 • Etj…!

VENDODHJA E MOBILERISË

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera

Scan the code