MR. FISH – MARKATE & RESTORANT – TIRANE

MR. FISH – MARKATE & RESTORANT PESHKU – TIRANE
Adresa: Rruga Naim Frasheri, Tirane

Mr Fish ofron Markate & Restorant Peshku ne Tirane, vetem 3 min larg qendres. Ofrohen te gjitha produktet gastronomike te cilat serviren te fresketa per ju ne Restorantin tone.

Gjithashtu per cdo person qe deshiron produkte te fresketa te detit, mund ti gjeje ato tek ne. Ne jua ofrojme te pergatitura ( mund ti lini me porosi ) ose mund ti blini ato per ti gatuar ne ambjentet tona.

[NPG id=30422]

Cdo produkt i joni eshte i fresket dhe porositet cdo dite nga furnitore serioz. Sherbimi ne restorant ofrohet korret, i shpejte dhe me pjata shume cilesore ne shije. Ju Mirepresim!

Per Rezervime ose Porosi Tel: +355676685743 / +355675981070

Mr Fish Tirane –  Markate & Restorant Peshku ne Tirane

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera