NANA’S BAKERY – TIRANE

NANA’S BAKERY – TIRANE Adresa: Rruga Reshit Collaku – Tirane

Nana’s Bakery e vendosur ne nje nder zonat me te populluara ne Tirane dhe shume pak larg qendres, ofron ambjent relakaues per te kaluar momente qetesie me miqte apo familjaret tuaj.

Nana’ s Bakery ofron ambjent per kafe apo per te shijuar prodhimet e pasticerise te cilat kane shije unike.

Nana’s Bakery ofron gjithashtu edhe prodhimet e brumit, do te gjeni te gjitha llojet e bukes.

Ju Mirepresim!


[NPG id=22660]


  • – Bakery
  • – Bar Kafe
  • – Pasticeri
  • – Buke
  • – Wiffi
  • – Parking

Tel: +355 69 633 5331

Nana’s Bakery

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL
Scan the code