OPTIK BERSHANI TIRANE

SYZE OPTIKE TIRANE • SYZE DIELLI TIRANE Adresa: Rruga e Saraceve, Te Selvia – Tirane

Optik Outlet Tirane (Optik Bershani) ofron  Syze Dielli dhe Optike per Femra, Meshkuj dhe Femije.

Ofrohen Markat me te njohura ne treg si: Lindberg, Silhouette, Reykjavik, Cartier, Chopard, Tom Ford, Alain Mikli, Miu Miu, Porsche, Gucci, D&G, Ray Ban, Chanel, Bvlgari, Boss, Swarovski, Moschino, Dsquared, Persol, Mykita, Cristian Dior, Emporio Armani, Versace, Fendi, Etj..!

Oferte: Te gjitha Syzet shiten me 1/3 e ÇMIMIT! 


[NPG id=27484]


Ofrojme:
  • – Syze Dielli per Femra
  • – Syze Dielli per Meshkuj
  • – Syze Dielli per Femije
  • – Syze Optike per Femra
  • – Syze Optike per Meshkuj
  • – Syze Optike per Femije

Per me shume informacion na Kontaktoni!

Tel: +355 69 532 4371

SYZE OPTIKE TIRANE • SYZE DIELLI TIRANE

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL