ORGANIZIME EVENTESH ” INA EVENT “

ORGANIZIME DASMASH & EVENTESH – INA EVENT Adresa: Perballe Karburant Start, Fushe Kruje

Ina Event ofron Organizim Dasmash dhe Eventesh festive ne te gjithe shqiperine. Kujdesemi per cdo detaj ne organizim fale eksperiences disa vjecare dhe stafit te kualifikuar. Organizojme cdo lloj Eventi si: Dasma, Fejesa, Celebrime Fetare & Bashkiake, Kokteile, Inagurime Institucionale ose Biznesesh, Ditelindje, Pagezime, Baby, Etj..!


ORGANIZIM EVENTESH


SALLON BUKURIE


NAILS


Ne ofrojmë shërbime profesionale për ditën më të rëndësishme të jetës tuaj si:
  •  Fustane nuserie me qera
  •  Fustane eventesh me qera dhe për shitje
  •  Aksesorët shoqerues të fustaneve
  •  Make up, stilim & krehje flokesh, stilim thonjsh dhe cdo gjë tjetër për pergatitjen e nuses apo vajzës për event
  •  Dekorin e ambjentit të eventit me lule, dekorin e makinës me lule, buqetën e luleve të nuses
  •  Cdo zbukurim tjetër të nevojshëm për eventin
  •  Ftesat e eventit
  •  Tortën dhe cdo ëmbëlsirë tjetër të nevojshëm për cdo event
  •  Etj..!

Për ne është e thjeshtë të organizojmë evente të ndryshme, akomodimin dhe organizimin e cdo detaji, thjeshte na besoni!


Per me Shume Info Tel: +355696333260

Ina Event – Organizim Dasmash dhe Eventesh

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera