HAIR STUDIO JORI – TIRANE

PARUKERI JORI – STACIONI I TRENIT / TIRANE Adresa: Perballe Arkives se Shtetit, Tirane

Parukeri Jori me eksperience disa vjeçare ne treg ofron sherbim Profesional ne fushen e Parukerise dhe Estetikes. Trajnimet e kryera dhe eksperienca e fituar bejne qe te ofrojme sherbim te shpejte, korrekt dhe cilesor. Ju Mirepresim!Shërbimet e ofruara:

 • – Prerje flokësh
 • – Make Up
 • – Maska Flokesh
 • – Trajtim fytyre
 • – Thonj me xhel / Pedikyr
 • – Trajtim Kembesh & Duarsh
 • – Trajtim trupi
 • – Keratine Floku
 • – Floke Extension
 • – Lyerje Flokesh
 • – Kolor / Dekolor
 • – Vetulla
 • – Zbukurim Nusesh
 • – Masazhe Fytyre
 • – Masazhe Trupi
 • – Depilime
 • – Kurse Parukeri & Estetike
 • – Etj..!

Per Rezervime na Kontaktoni!

Tel: +355 69 343 2782

Parukeri Jori – Tirane 

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera