Kërko

PASTICERI BLETA – FIER & ROSKOVEC

PASTICERI NE FIER DHE ROSKOVEC – PASTICERI BLETA Adresa:

  • 1- Fier, prane Shtepise se Moshuarve
  • 2- Fier, Lagja Apollonia, prane stc. te trenit
  • 3- Roskovec, Lagja Nr. 1

Pasticeri “Bleta” prej disa vitesh sjell per ju produktet e pasticerise me shijen maksimale te tyre. Ne pastiçerine “Bleta” çdo gjë prodhohet brenda ambjenteve te kesaj sipermarrje gjigande, nga Bakllavaja dhe Kadaifi e deri ne Tortat dasmash qe jane aq te kerkuara.

Ne kemi pajisjen tone dhe i prodhojme ketu vete, asgjë nuk e blejme, cdo produkt serviret i fresket. Çdo gje qe nga petet e bakllavas dhe çdo embelsire tjeter pergatitet ne punishten tone ne menyre artizanale.Pranojme Porosi per organizime, koktejle, gezime familjare apo evente te ndryshme. Gjithashtu pranojme porosi per Bakllavan dhe Kadaifin per festa te ndryshme gjate vitit.

FOTO GALERI

[NPG id=19007]


Adresa:

1- Fier, prane Shtepise se Moshuarve

2- Fier, Lagja Apollonia, prane stc. te trenit

3- Roskovec, Lagja Nr. 1

Tel: +355682099684

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL