Kërko

PICERI LORENZO – PICERI NE DURRES

PICERI LORENZO – PICERI NE DURRES Adresa: Rruga Vllazërimi, Lagja 16 – Durrës

Piceri Lorenzo ju ofron pica të freskëta me shije të shkëlqyer, cilësi maksimale dhe çmime të arsyeshme.

Ofrojmë pica dhe sanduiçë të të gjitha llojeve me cilësi maksimale dhe shije perfekte.

Stafi profesional dhe produkte cilësore, ju ofron një shërbim të përkryer të picave, sanduiçave, kalçoneve, etj..!

Tek ne do te gjeni Ngrohtësi dhe Rehatinë e picës tonë të shoqëruar me pije të ftohta me miqtë dhe familjarët tuaj.

Ju mund të porosisni duke na kontaktuar në numrat e telefonit dhe porosia vjen shumë shpejt. Ofrojmë shërbim taksi falas pranë mbjentit tuaj në kohë reale.

Kontakt: +35569 988 9007  /  +35567 649 4900

FOTO GALERI

[NPG id=17923]


Kontakt: +35569 988 9007  /  +35567 649 4900

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL