RENTAL CONE

RENTAL CONE

Rental Cone ofron Makina me Qera të modeleve të ndryshme, në gjendje perfekte pune të cilat ju mundësojne udhëtim komod dhe të rehatshëm.

Ofrohen makina Ekonomike, Familjare dhe Luksoze. Operojmë me çmimet më të lira në treg! Ofrojmë shërbimin tonë në Tiranë dhe në Aeroportin e Rinasit✈️.

Adresa:

  • Rruga e Aeroportit, Rinas, Tiranë.
  • Rruga Rrapo Hekali, Kodra e Diellit, Tiranë.

Për më Shumë Informacion, na Kontaktoni!

Shërbim 24/7 për çdo klient.

↧ BIZNESE TË TJERA ↧
Scan the code