RESTORANT BENMETA – PORTO ROMANO

RESTORANT BENMETA – RESTORANT NE PORTO ROMANO – DURRESAdresa: Porto Romano, prane Karburantit te ri te Kastratit – Durres

Restorant Benmeta eshte restorant i cili ju servir ushqime te fresketa, nen relaksin e qetesise se valeve te detit dhe ajrit te paster si dhe pamjes panorameske te ambjentit perreth. Ushqimi tradicional si dhe ai mesdhetar pergatitet nga shefa te specializuar te kuzhines si dhe produktet e detit jane te servirur direkt nga peshkarexha e vete restorantit.Ambjenti i akomoduar me se miri dhe sherbimi i kualifikuar i stafit do te beje qe te kaloni momente relaksi dhe te paharrueshme. Pranojme prenotime. Ju mirepresim!

Rezervo Tani: +355 69 35 36 679


VENDODHJA E RESTORANTIT

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të ngjashme

sqAL