Kërko

RESTORANT CHEF NIKU SARDI – DURRES

RESTORANT NE DURRES – CHEF NIKU SARDI Adresa: Rruga Currilat, Durres

Restorant Chef Niku Sardi ne Durres ofron Gatime me produkte te fresketa deti dhe jo vetem. Ofrohet Bar, Restorant dhe Plazh Privat. 

Shumë njerëz e admirojnë ushqimin tonë. Prodhimet e detit furnizohen te fresketa cdo mengjes dhe dashamiresit me te mëdhenj të kuzhines se peshkut vijnë në restorantin tonë. Ne ju ofrojmë gjithashtu përzierjen e ingredienteve të freskët sezonalë, produkte te perzgjedhura e të rafinuara por edhe receta e teknikat më të mira te artit te kuzhines. Ne bëjmë maksimumin për të shërbyer ushqim të shijshëm. Pjatat tona shoqerohen me një listë të gjate verash nga me te mirat shqiptare dhe te huaja.

Falë poziconimit anës detit, me puhizën e këndshme që vjen gjatë muajve të ngrohtë në verandën e tij, duhet shumë pak për t’u kënaqur e shplodhur në këtë restorant. Arkitektura sa moderne aq edhe mesdhetare, gatimi i shkëlqyer i peshkut e frutave të detit  dhe panorama e detit, janë elementet kryesorë që e bëjnë këtë restorant një nga më të pëlqyerit në qytet.

[NPG id=25249]


Menuja e pasur dhe pamja fantastike e bëjnë qëndrimin në këtë restorant vërtet  një përvojë unike! Atmosfera është e thjeshtë, me pamjen e detit që shfaqet e tëra përtej vetratës apo verandës së restorantit, dhe pjatat të freskëta e moderne, në shije e prezantim.


Per Rezervime Tel: +355697488981

Restorant Chef Niku Sardi ne Durres

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL