RESTORANT FRESKIA – LEZHE

RESTORANT FRESKIA LEZHE – RESTORANT DASMASH LEZHEAdresa:  Rruga Lezhe-Rrile, Kryqezimi Barbulloje – Lezhë, Albania

Restorant Freskia ofron ambjent perfekt per organizimin e eventeve tuaja me te rendesishme si dasma, fejesa, ditelindje, dreka apo organizime te ndryshme biznesi apo ne grupe.

Ambjenti i bollshem dhe i mirearreduar, kombinuar me sherbimin korrekt te stafit do te beje qe te kaloni momente te paharrueshme.

Gjithcka serviret bio ku mbizoteron qetesia dhe freskia e ambjentit si dhe ngrohtesia e mikepritjes. Ju Mirepresim!


VENDODHJA E RESTORANTIT

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera