PRODHIME DETI TE POLI – ORIKUM

RESTORANT ME PRODHIME DETI ORIKUM • VLORE – ” TE POLI “ Adresa: Orikum, Vlore

Prodhime Deti ” Te Poli “ ofron Produkte Deti, te fresketa, me te gjitha diversitetet e gastronomise. Ofrohen gatime deti ne restorant ne ambjentet tona si dhe sherbim taksi ne ambjentet tuaja.

Në restorantin tonë do të gjeni gjithmonë gatime me bazë peshku, prodhime deti dhe plot nga pjatat e kuzhinës mesdhetare apo tradicionale shqiptare te shoqeruara me vere apo pije te ndryshme. Gjithashtu ofrojme Sherbim Taxi drejt ambjenteve tuaja. Ju Mirepresim!  • Prodhime Deti
  • Restorant
  • Sherbim Taxi

Per Rezervime na Konaktoni!

Tel: +355 69 324 4222‬ 

🐠 🐟 🐬 🏖 🗻 🐋 ☀️ 🌊

RESTORANT ME PRODHIME DETI ORIKUM • VLORE – ” TE POLI “

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.
Ju lutem kërkoni në SEARCH or in the relevant categories for the service you want.
Kërko

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni, Na Kontaktoni.

Pragraph 1 Pragraph 1.

Pragraph 2 Pragraph 2.

Pragraph 3 Pragraph 3.

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera