Kërko

PANORAMA RESTORANT – MAMINAS

RESTORANT DASMASH NE MAMINAS • PANORAMA RESTORANT Adresa: Karpen, Maminas, Durres

Panorama Restorant ofron ambjent per Organizim Dasmash dhe Eventesh te ndryshme festive familjare apo biznesi. Hapesira e bollshme, arredimi komod si dhe sherbimi i shpejte dhe korrekt i stafit, bejne qe te kaloni momente te paharrueshme.

[NPG id=41098]

Gjithashtu ofrohet Restorant me Gatime Tradicionale dhe Mesdhetare. Ofrohen Gatime te fresketa te pergatitura me produkte bio te zones dhe nga shefi special i kuzhines. Mund te shijoni nje dreke apo nje darke me miqte ose te dashurit tuajsi dhe me koleget e biznesit tuaj. Ofrohet sherbim cilesor per cdo te ftuar.

Ofrohet Parking i bollshem si dhe ambjent argetues per femijet, kend lojerash brenda dhe jashte ambjentit, ku mund te argetohen pafund nderkohe qe ju shijoni ushqimin e shijshem qe ne ofrojme.

[NPG id=41082]


Per me Shume Informacion si dhe per Rezervime, na Kontaktoni!

Tel: +355 68 404 0606

RESTORANT DASMASH NE MAMINAS • PANORAMA RESTORANT

Abonimi për këtë Biznes ka Përfunduar!

Nëse jeni vizitor i webit që kërkoni një shërbim nga ky biznes, na vjen keq por shërbimi nuk mund t'ju ofrohet pasi biznesi nuk e ka paguar për shërbimin e reklamimit.

Ju lutem kërkoni në SEARCH ose në kategoritë përkatëse për shërbimin që dëshironi.

Nëse jeni pronari i këtij biznesi dhe dëshironi të abonoheni sërish, Na Kontaktoni.

Pragraph 1

Pragraph 2

Pragraph 3

Adsense Automatically Ad Code

Postime të tjera të tjera

sqAL